فروشگاه ساز هیرسا وب

یک فروشگاه اینترنتی  با امکانات کامل

فروشگاه ساز هیرسا وب

یک فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای راه رسیدن به درآمد رویایی شماست. با سایت ساز و فروشگاه ساز هیرسا وب می‌توانید یک سایت فروشگاهی را بدون نیاز به دانش فنی و در کوتاه‌ترین زمان راه‌اندازی کنید. تنها کافیست ثبت نام کرده و ایمیل‌تان را وارد کنید؛ به همین راحتی سایت فروشگاهی شما ساخته می‌شود! هم اکنون محصول‌تان را بارگذاری کنید و بفروشید.

ساخت سایت فروشگاهی بدون کــدنویســی

برای ساخت فروشگاه اینترنتی نیازی به دانش کدنویسی ندارید. قالب‌های سایت فروشگاهی شگفت انگیز Hirsawebرا فقط یک بار مشاهده کنید، زیبایی و در عین حال سادگی نمونه‌های طراحی شده فروشگاه ساز هیرسا وب ، کم نظیر است. پیشنهاد می‌کنیم یکی از قالب‌های زیر را با موبایل‌تان باز کنید، فروشگاه اینترنتی شما هم به همین زیبایی ساخته می‌شود.

قابلیت اتصال به حسابداری دشت و سپیدار با فروشگاه

هیرسا وب به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سایت‌ساز کشور (با بیش از ۱۹۲ هزار کاربر)، افزونه‌ای جهت تسهیل ارتباط بین سیستم حسابداری سپیدار و فروشگاه‌های آنلاین وردپرس ایجاد شده است. با استفاده از این افزونه‌، نرم افزار حسابداری سپیدار و فروشگاه آنلاین بدون نیاز به حضور اپراتور با هم در ارتباط بوده و ضمن ایجاد یکپارچگی در فرآیند فروش محصولات، موارد مختلفی همچون موجودی انبار، فاکتور، پیش‌فاکتور و رسید خرید را صادر و در اختیار مالک فروشگاه قرار می‌دهد.

ساخـت اپلیکیشـن فروشگاهی اندرویـد و IOS

دوست دارید یک اپلیکیشن تمام و کمال فروشگاهی داشته باشید؟ مایلید کاربران‌تان اپ IOS و اندروید فروشگاه آنلاین شما را روی گوشی خود نصب کنند؟ خبر خوب این است که ما بهترین اپلیکیشن فروشگاهی که بصورت کاملا native کد نویسی شده و به سایت فروشگاهی شما متصل می‌شود را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

 

فروشگاه ساز هیرسا وب (Nazanin)

ویراشگر زنده

کد تخفیف

اشتراک گذاری

نمایش محصولات

انواع کد تخفیف

پنل اس ام اس

چند زبانه بودن

متصل به درگاه بانکی

پاورقی حرفه ای